Kaymakamımız Turan ATLAMAZ, Oxfort Big Read yarışmasında Türkiye birinciliği ve İkincilik ödülleri alan Özel Samsun Takev Anadolu Lisesi öğrencilerinin ödül törenine katıldı.
 
Ödül törenine ayrıca Atakum İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nihat ACAR, Oxford Yayınları Samsun temsilcisi Nail BİLİCİ, TAKEV Okulları Kurucu Temsilcisi Nur YARAŞ ve Okul Müdür Vekili Metin KILIÇ da katıldı.
 
Kaymakamımız Turan ATLAMAZ yaptığı konuşmada;
 
“Çocuklarımız artık çok güzel imkânlara sahip donanımlı okullarda okuyorlar. Dil öğreniyorlar, öğrencilerimizin bu yarışmadan Türkiye birinciliği ve ikinciliğinin yanı sıra Üçte bronz madalya alması beni gururlandırmıştır. Takev Anadolu Lisesi eğitim kadrosunu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.
 
 
İngilizce sunumların yapıldığı törende Oxfort Big Read yarışmasında Türkiye birinciliği elde eden öğrencilerden Aylin YILMAZ ve Doğa DAYANGAÇ’ ın ödülleri Kaymakamımız Turan ATLAMAZ tarafından verildi.
 
Diğer ödül alan öğrencilerin ödülleri ve sertifikaları okulda yapılan törenle öğrencilere Milli Eğitim Şube Müdürü Nihat ACAR ve Oxford Yayınları temsilcisi Nail BİLİCİ Tarafından takdim edildi.
 
Ayrıca okulu ve sınıfları dolaşarak öğrenci ve öğretmenlerle birlikte olan ve onlarla sohbet eden Kaymakamımız Turan ATLAMAZ, gösterilen ilgiden dolayı öğrenci ve öğretmenlere teşekkür ederek, başarılar diledi.